Biewer Yorkshire
Biewer Yorkshire #2021839
Irkı Biewer Yorkshire
Doğum Tarihi 10.04.2021
Cinsiyeti Erkek
Uygulanan Parazit İlacı Caniverm
3. Dış Parazit İlacı Flevox
Yapılan Aşı Adı 1.Karma
2. Yapılan Aşı Adı 2.Karma

Irk Özellikleri

Biewer Yorkshire Terrier Cinsi

Şahsi alanlarına müdahale edilmediği sürece çocuklarla iyi anlaşırlar. Küçük yapılarından dolayı küçük çocuklarla gözlem altında bırakılmalıdır. Büyük köpeklere karşı fazla cesur olabilirler ancak kediler ve ev hayvanları ile iyi anlaşırlar. Soğuk havaya uygun olmamakla birlikte iç mekanda yaşamaları gerekir. Biewerların küçük, düz kafaları; düz yada makas dişleri; akıllı bakan, koyu gözleri; dik duran, V şeklinde kulakları vardır. Düz kulakları, yüksek taşıyışlı kuyrukları vardır.

Biewer Yorkshire Terrier Eğitimi

Hızlı öğrenen ve akıllı köpeklerdir; bununla birlikte özgürlük anlayışları ve inatçı yapıları vardır.

Biewer Yorkshire Terrier Bakımı

Her iki günde bir banyo ve günlük fırçalama yada tarama gerektirirler. Prefösyonel bir kişi tarafından traş edilmeliler. Tüyleri gözlerinden uzak tutulmalıdır. Daha iyi bakım için tüyler kısa kesilebilir. Kulak çevresindeki fazla tüyler ise temizlenmelidir. 12-15 yıl arasında ömürleri vardır.Biewer yavruları Hipoeglisemi'ye yakalanabilir.

Biewer Yorkshire Terrier Karakter Yapısı

Ailelerine bağımlı hale gelirler ancak çoğu özgürlüğüne düşkün olur. Canlı, akıllıdır. Oyun sever, çocuksu bir yapısı vardır Tehlikeyi hissettiğinde havlama davranışı gösterir.

Mağaza Adresimiz

Hilltown Avm

İstanbul / Maltepe / Küçükyalımerkez Mah.

  • Can Bal
  • 0 216 740 01 46
  • hilltown@petbox.com.tr

Mesaj Gönder Mağazadaki Canlılar