Amerikan Cocker Spaniel
Amerikan Cocker Spaniel #2022551
Irkı Amerikan Cocker Spaniel
Doğum Tarihi 10-02-2022
Cinsiyeti Erkek
Uygulanan Parazit İlacı Caniverm
3. Dış Parazit İlacı Stronghold

Irk Özellikleri

Temel Özellikleri

Neşeli, uysal, çocuk dostu efendisine karşı saygılı ve iyi huylu bir köpektir. Apartman yaşamı için uygun bir ırktır. Tabi ki bahçeli bir ev tercih sebebidir. 

Neler Yapar? 
Hem avda hem de evde gözüpek ve dayanıklıdır. Neşeli, tatlı ve hassastır. çocuklarla çok iyi geçinir ve onlarla sanki çocuk olur. İnsanlara karşı saygılı ve hürmetkar olmasına rağmen eğer iyi eğitilmezse laf dinlemez, başına buyruk olur. Kuyruğunu devamlı sallayarak her zaman sevecen ve canayakın olduğunu belli eder. 

Akıllı ve güvenilirdir. Genellikle tanıdık-yabancı ayırt etmeden insanların yanında her zaman mutludur. Başka köpeklerle birlikte eğitiliyorsa onlar havlarken dikkatleri dağılabilir. Fakat buna rağmen rahat ve iyi bir eğitim alır. Eğitimde garip davranışlardan ve laubalilikten kaçınılmalıdır. çünkü bu durumda kafası karışabilir ve istenen yanıtlar alınamayabilir sinirli davranışlar gösterebilir. 

Kökeni 
English Cocker Spaniel' in Amerika' ya götürülmesinden sonra geliştirilen bir ırktır. English Cocker Spaniel' den biraz daha küçüktür. Cocker ismi Woodcock (çulluk) dediğimiz kuştan gelmektedir. Eskiden kuş avında kullanılmıştır. Bugün daha çok arkadaş olarak ve şov amaçlı beslenmektedir.

Mağaza Adresimiz

Capacity Avym

İstanbul / Bakırköy / Ataköy 1. Kısım Mah.

  • Capacity Avym
  • 0 212 936 02 09
  • capacity@petbox.com.tr

Mesaj Gönder Mağazadaki Canlılar